fbpx

Pomagam

Chciałbyś nauczyć się grać na puzonie, ale nie jesteś pewien czy inwestycja w ten instrument nie przekroczy Twojego budżetu? Przez sklepową witrynę łapczywie spoglądasz na nowe złoto-zielone kozaki z najnowszej kolekcji Versace? Jazda konna od zawsze sprawiała Ci radość, ale niestety lekcje są za drogie? Bezskutecznie próbujesz powiązać koniec z końcem, a wiesz, że gdzieś tam na drugim końcu świata mógłbyś wieść lepsze życie?  Ludzie pragną różnych rzeczy. Dla jednych szczytem marzeń jest kupienie nowego samochodu, a dla innych świecące jojo. Kolejni chcieliby otworzyć ekologiczną wioskę na greckiej wyspie. A jeszcze inni pragną spełniać się w pracy społecznej, a jak wiadomo w większości przypadków jest to praca charytatywna. Pomagam, można usłyszeć z ust osób, które całe swoje życie poświęcają celom, ideałom i innym ludziom.

Pomagam

Pomagam w spełnianiu marzeń

Pomagam

Co mają w zamian? Oczywiście- satysfakcję! Niestety, niektóre plany wymagają od nas wkładu finansowego. Bezskutecznie szukamy budżetu na zrealizowanie planów. Odwiedzamy kolejnego sponsora z nadzieją na zrozumienie i nagły zastrzyk gotówki. Patrzymy na niego smutno, a w głowie z rozczarowaniem wybrzmiewa słowo pomagam. Pieniędzy na zrealizowanie swoich planów potrzebują również artyści przytłoczeni cenami materiałów, muzycy cenami instrumentów czy zwyczajni ludzie stojący w obliczu remontu. Każdy z nich szuka sposobu. Każdy z nich próbuje osiągnąć swój cel. A może właśnie Ty jesteś jednym z nich? 

Pomagam w realizacji planów

W tym miejscu pomożemy zrealizować Ci wszystkie Twoje plany. Napisz kreatywnego posta, przedstaw ludziom swoje ambitne plany, a może okaże się,że jesteś tym człowiekiem, który skradnie ich serca. Być może jesteś znalazłeś się tu z zupełnie innego powodu. Od zawsze chciałeś wesprzeć jakąś ideę, pomóc finansowo ludziom, którzy próbują wnieść coś do świata, zmienić go na lepsze? Znalazłeś się tutaj i wreszcie odnalazłeś to czego tak długo szukałeś. Znalazłeś cel warty wsparcia. Teraz z dumą możesz powiedzieć, to ja pomagam ludziom, to ja pomagam realizować ich cele. Dzięki Twojej małej pomocy na świecie mogą zajść zmiany!

Pomagam

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.