fbpx

Pomoc dla

Kolejnego dnia w drodze do pracy mijasz zatłoczone chodniki i ławki pełne śpiących ludzi. Z okien szpitala wystają schorowane głowy seniorów, a w pobliskim domu brakuje pieniędzy na remont instalacji wodnej.Mijasz hospicjum dla chorych, a następnie dom dziecka. Bilbordy reklamowe fundacji, zasłaniają widok na pobliski park.  Przeglądasz poranną gazetę, a nagłówek pierwszego artykułu krzyczy Pomoc dla powodzian! Powoli przeglądasz tablicę mediów społecznościowych, między postami znajomych wyłaniają się nagle Pomoc dla seniorów! Pomoc dla bezdomnych! Pomoc dla zwierząt hodowlanych!

pomoc dla

Ludzkie problemy otaczają nas z każdej strony i niejednokrotnie związane są z brakiem odpowiedniego zaplecza finansowego. Ludzie chorują. Ludzie żyją w warunkach poniżej standardu jednak zdobycie pieniędzy na poprawę jakości życia często jest trudnym zadaniem. Szukają oni sposobu. Biorą kredyty bankowe, zapożyczają się u znajomych i rodziny. Bez odpowiednich warunków życie staje się problematyczne.

Pomoc dla bliskich

pomoc dla

Postanawiasz pomóc bliskiej osobie w potrzebie. Przeglądasz oferty fundacji, szukasz sponsorów - bezskutecznie, nagle Twoje działania stają w martwym punkcie? Myślisz,że spróbowałeś już wszystkiego? Zdecydowanie nie! Jednym z najlepszych pomysłów niesienia pomocy dla potrzebujących jest utworzenie wirtualnej zrzutki pieniędzy. Potrzebujesz nowego samochodu by wozić syna na regularne badania? A może chcesz wesprzeć charytatywnie działania jakiegoś człowieka? Pamiętaj,że każdy z nas może znaleźć się w trudnej sytuacji losowej. Pamiętaj,że każdy z nas kiedyś będzie potrzebował pomocy, a wtedy i Tobie z pomocą przyjdą zbiórki pieniędzy. Opisz swoje potrzeby. Pokaż ludziom co jest dla ciebie ważne, daj się poznać i zdobądź ich zaufanie. Wystarczy tylko chwila, aby sprawy niemożliwe stały się możliwe!

Czasami trudno jest prosić kogoś o pomoc. Warto jednak przemóc strach i uzyskać pomoc dla siebie lub swoich bliskich.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.