fbpx

Pomagamy

Znowu przeglądasz zdjęcia z dalekich wypraw na północ Azji? Przeglądasz oferty najnowszych rowerów górskich z nadzieją,że kiedyś będą Twoje? W każdym ogłoszeniu nieruchomościowym widzisz swój przyszły dom z ogrodem, gdzieś na przedmieściach wielkiego miasta?. Widzisz zdjęcia ludzi, którym się udało i nie podejrzewasz,że kiedyś znajdziesz się na ich miejscu. Przecież marzenia są po to aby je spełniać. Niestety Twój brak odwagi i fundusze nie pozwalają Ci na spełnienie tych pragnień.  Twój dobry przyjaciel poświęca się swojej pasji, ale nie może realizować się w niej całkowicie ze względu na wysokie koszta, jakie hobby niesie za sobą? Chociaż chciałbyś mu pomóc - nie wiesz jak.

A może marzysz o poprawie stanu zdrowia, która uzależniona jest od kosztownej operacji za granicami kraju? Maleńkie mieszkanie nie pomieści powiększającej się rodziny, a zła sytuacja materialna nie pozwala na zakup nowego? Trafiłeś w dobre miejsce.

pomagamy

Sepłniaj marzenia razem z nami

pomagamy

To właśnie tutaj pomagamy spełniać marzenia! Dzięki nam niemożliwe staje się możliwe. To bardzo proste, wystarczy opisać  swoją historię, opowiedzieć światu o tym co chcielibyście osiągnąć i w jaki sposób! A my pomagamy wam przezwyciężyć trudności związane z sytuacją materialną i zdobyć fundusze na realizowanie przyszłych planów. Dzięki naszej stronie możecie dotrzeć do grup ludzi, którzy chętnie pomogą wam w spełnieniu marzeń. Być może oni sami chcą być na Twoim miejscu, podoba się im to jak podchodzisz do życia i dlatego przekazali pieniądze na zrealizowanie Twojego pomysłu.

Osiągnij swój cel

Od teraz problemy znikną i wszystko stanie się łatwiejsze, gdyż pomagamy wszystkim niezależnie od realizowanego celu. Bo przecież każdy z nas ma jakieś pragnienia. Każdy z nas pragnie poznawać świat, spełnić fantazje z dzieciństwa i dlatego wszyscy powinniśmy mieć równe szanse. Zbierz w sobie odwagę i wstaw ogłoszenie. Pokaż co naprawdę Cię kręci, odważ się a może pomożemy i Tobie.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.