fbpx

Potrzebuje pomocy

Pomoc? - jak skutecznie działać?

Wyprzedajesz swoją unikatową kolekcję płyt winylowych, bo Twoja najlepsza przyjaciółka potrzebuje pomocy? Może właśnie znajduje się w szpitalu, bez możliwości opłacenia leczenia, a Ty nie wiesz jak jej pomóc. Próbujesz nawiązać kontakt z fundacjami, bezskutecznie. Przecież zdajesz sobie sprawę,że tysiące ludzi też potrzebuje pomocy i myślisz jak rozwiązać ten problem

jak mogę skutecznie pomóc bliskim osobom?

Każdy z nas potrzebuje wsparcia

Niefortunne zdarzenia losu przytrafiają się każdemu z nas. Choroba bliskiej osoby, która z miesiąca na miesiąc postępuje coraz szybciej. Niszczy organizm i bez odpowiedniego, kosztownego leczenia za granicą  jest nie do zatrzymania. Tragiczny wypadek samochodowy spowodowany przez niekorzystne warunki pogodowe, jedna chwila a cała przyszłość związana będzie z wózkiem inwalidzkim, operacjami i długotrwałą rehabilitacją. Zdiagnozowanie u dziecka nieuleczalnej choroby genetycznej a w konsekwencji depresja matki, która mimo wszystko walczy o przyszłość swojej rodziny. Jak to mówią, przypadki chodzą po ludziach.  

Jesteśmy dla Ciebie

Myślisz czasem, że Ciebie to nie dotyczy? To przecież ten odsetek nieznajomych z internetu potrzebuje pomocy. Nagle Twój brat trafia do szpitala z poważną diagnozą. Wraz z rozwojem choroby koszty leczenia rosną, zagraniczne operacje stają się niemożliwe i pozostaje tylko czekać, ale Ty nie poddajesz się i szukasz sposobu by mu pomóc? Dobrze trafiłeś. To właśnie tutaj niesiemy pomoc potrzebującym. Dzięki naszej działalności pomożemy Ci rozwiązać problemy. Wystarczy,że wreszcie zbierzesz w sobie odwagę by głośno powiedzieć​ potrzebuję pomocy i podzielisz się swoją historią z ludźmi. Nie jesteś nam obojętny. Tutaj pomożemy Ci dotrzeć do grona odbiorców dla których Twoja historia stanie się ważna i postanowią wspomóc Twoje leczenie. Dzięki grupie darczyńców wszystko stanie się dużo łatwiejsze, a niektóre zmartwienia odejdą w zapomnienie.

Przecież każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje pomocy.
.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.